Nabha Natesh, Nikhil Siddhartha'nın Swayambhu'su ile geri dönüş yapıyor

Nabha Natesh birkaç yıllık aradan sonra geri dönüş yapıyor. En son 2021 OTT filmi Maestro'da görülen aktör, yakında Nikhil Siddhartha ve Samyuktha'nın da rol aldığı Bharat Krishnamachari imzalı Swayambu filminde görülecek. Film yapımcıları Perşembe günü resmi olarak onun tutuklandığını duyurdu. (Ayrıca Okuyun: Nikhil Siddhartha, Karthikaya 3'ü resmi olarak duyurdu; 'yepyeni bir macera' vaat ediyor)

Nabha Natesh, Samyuktha'nın başrol oyuncusu Swayambhu'nun Nikhil Siddhartha filminde başrol oynayacak.
'Beni özledin mi'

Nabha geri dönüşünü Instagram'da duyurdu ve bir Haber paylaştı. Geri dönüşüne seslendi ve şöyle yazdı: “Hey sen, beni özledin mi, kesinlikle özledim.” Artık yok, çünkü GERİ DÖNDÜM! Yakında sinemada görüşürüz. -Aşk. Harika karşılama için #swayambhu ekibine çok teşekkürler. Bunaldım.”

Hindustan Times – Son dakika haberleri için en hızlı kaynağınız! Şimdi Oku.

Video, Nabha'nın 2022 başında geçirdiği kazayla ilgili haberlerle başlıyor. Kısa süre sonra setlere döndüğü ve kostümünü giydiği görülüyor. Ayrıca birkaç tıklama için poz vermeden önce setlerde Nikhil ve Bharat ile etkileşime girdiği görülüyor. Video, geleneksel kıyafetleriyle görüldüğü filmden ilk bakışla bitiyor.

Nabha'nın kazası

Deneyimsiz olanlar için Nabha, 2022'nin başlarında Karnataka'da bir kaza geçirdi. Oyuncu ancak 2023 yılında Instagram'da omuz kemiğinin kırılmasıyla sonuçlanan ciddi bir kaza geçirdiğini duyurmuştu. Hatta platformda yara izinin fotoğrafını bile paylaştı. Spor salonunda hastalığı tekrarladı ancak daha sonra tamamen iyileşti ve Bengaluru'da başka bir ameliyata girmek zorunda kaldı. Bu yıl Swayambhu'yla çekimlere dönmeden önce yavaşladı ve tamamen iyileşti.

Swayambhu hakkında

Nikhil, Swayambhu'da savaşçı olarak eğitim gördü. Bu rol için silahlar, dövüş sanatları ve binicilik eğitimi aldı. Bhuvan ve Sreekar filmin yapımcılığını Pixel Studios çatısı altında üstleniyor ve Tagore Madhu da filmin sunuculuğunu üstleniyor. Samyuktha da filmdeki rolü için eğitim aldı ancak ilk kez nasıl görüneceği henüz bilinmiyor. Yapımcılar tarafından paylaşılan bir basın açıklamasına göre Nabha, Swayambhu'da “önemli ve güçlü bir rol” oynuyor. Filmin müziklerini ise KGF ve Salaar ünlülerinden Ravi Basrur üstleniyor. Filmin çekimleri sürüyor.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu dozunuz, filmleriniz, şovlarınız ve ünlü güncellemeleriniz tek bir yerde.