SS Rajamouli ve oğlu Karthikaya, Japonya'da 28. katta depreme tanık oldu

Yönetmen SS Rajamouli, oğlu Karthikeya ve yapımcı Shobu Yarlagadda, RRR 2022 filminin özel gösterimi için Japonya'daydı. Gezileri tamamen hayranlarla tanışmak ve Mahesh Babu ile çıkacak filmleri hakkında haberleri paylaşmaktan ibaret olsa da üçlü orada korkunç bir deneyim yaşadı. (Ayrıca Okuyun: SS Rajamouli, SSMB 29 hakkında güncelleme yapıyor ve Japonya'daki Mahesh Babu hakkında konuşuyor: 'Onu buraya getireceğim ve sizinle tanıştıracağım.')

SS Karthikeya ve Rajamouli, RRR'nin özel gösterimi için Japonya'da
Depremi deneyimleyin

Karthikaya, X hesabında depreme ilişkin acil durum alarmını gösteren saatinin fotoğrafını paylaştı. Şöyle yazdı: “Japonya'da korkunç bir deprem hissettim!!! 28. kattaydık ve zemin yavaşça hareket etmeye başladı ve bunun bir deprem olduğunu anlamamız biraz zaman aldı. Paniğe kapılmak üzereydim ama bütün Japonlar sanki yağmur yeni başlamış gibi hareket etmediler!! “Depremi deneyimleyin” kutusu işaretlidir. (sic)” Gönderide Rajamouli ve Shobu'yu etiketledi.

Çok sayıda hayran, üçlünün güvende olduğu yönünde rahatlayarak gönderisine yorum yaptı. Bir hayran, “Güvende olduğunuza sevindim! Güçlü sarsıntı sizi şaşırtmış olmalı. Hala depremler meydana gelebilir, bu yüzden dikkatli olun. Konaklamanızın tadını çıkarın! Büyük deprem! Hepiniz korksaydınız endişelenirdim… (Binaların üst katları sarsıntıya dayanıklı olduğundan yerden daha fazla sallanıyor.) Neyse ki “Tehlikeli bir deprem değil. Rahat olun” gibi göründü. ve günün tadını çıkar. (aynen)”

Rajamouli hayranıyla buluştu

Pazartesi günü, RRR'nin özel gösteriminin ardından Rajamouli, kendisinin ve eşi Rama'nın 83 yaşındaki bir hayranına sarılırken çekilmiş fotoğraflarını yayınladı. “Japonya'da origami turnaları yapıp onları iyi şans ve sağlığın sembolü olarak sevdiklerine veriyorlar. 83 yaşındaki bu kadın bizi kutsamak için 1000 tane yaptı çünkü RRR onu mutlu etti. Hediyeyi gönderiyor ve dışarıda soğukta bekliyordu. Bazı jestlerin karşılığı asla ödenemez. Sadece minnettarım,” diye yazdı, sevgiden bunalmış bir halde. Hayranların tatlı notu dışında turnaları gösterdi.

İş geliyor

Rajamouli yakında Mahesh Babu'yla birlikte bir macera draması için çekime başlayacak. Filmin ön prodüksiyon aşamasında olduğu ve oyuncu kadrosunun geri kalanının henüz kesinleşmediği belirtiliyor. Karthikaya, kısa süre önce babasıyla birlikte yapım yapımcısı olarak çalıştıktan sonra üretime geçti.

Fahadh Faasil ile Don't Trouble The Trouble ve Oxygen adlı iki filme imza attı. Salı günü Rajamouli, her iki projenin posterlerini X'te paylaştı ve kendisine ve Shobu'ya filmler için iyi şanslar diledi.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde