Ram Charan’ın karısı Upasana, anne olma kararını anlatıyor

Aktör Ram Charan ile evli olan girişimci ve hayırsever Upasana Konidela şu anda üçüncü üç aylık döneminde ve “Temmuz ayında bekleniyor”. Ram ve Upasana birlikte ilk bebeklerini doğurmadan önce Pazar günü Instagram’da bir Anneler Günü gönderisi paylaştı. Upasana, siyah bir kıyafetle karnını gösteren bir fotoğrafını paylaştı ve “anneliği tüm doğru nedenlerle seçtiğini” söyledi. Ayrıca okuyun: Ram Charan ve Upasana’nın Temmuz ayında gerçekleşmesi planlanıyor

Ram Charan ve Upasana ilk kez ebeveyn olurlar.

Geçen Haziran, Ram Charan ve Upasana 10. evlilik yıldönümlerini kutladılar. Yılın ilerleyen saatlerinde, Ram’ın kıdemli aktör babası Chiranjeevi, oğlunun ve gelininin yakında ebeveyn olacağını duyurdu. O zamandan beri, Upasana hamileliği hakkında açık konuşuyor ve bebek duşlarından Ram’la romantik tatillere kadar her şeyi Instagram’da belgeliyor.

2023 Anneler Günü’nü kutlamak için bir fotoğrafını paylaşarak, “Bütün haklı nedenlerle anne olmaktan gurur duyuyorum. Bunu toplumun beklentilerine uymak veya uymak için yapmadım. Anne olma kararım, bir mirası sürdürme veya evliliğimi güçlendirme arzusuna dayanmıyordu. Çocuğuma genel olarak iyi olmaları için hak ettikleri koşulsuz sevgi ve ilgiyi vermeye duygusal olarak hazır olduğumda çocuk sahibi olmaya karar verdim. İlk Anneler Günümü kutluyorum.”

Ram Charan'ın eşi Upasana, Instagram'da bir Anneler Günü gönderisi paylaştı.

Ram Charan’ın eşi Upasana, Instagram’da bir Anneler Günü gönderisi paylaştı.

Aktris Samantha Ruth Prabhu, gönderisine “Anneler Günün Kutlu Olsun, güzel (kalp emojisi)” yorumunu yaptı. ne mutlu sana tatlım.”

Geçen ay Hindustan Times ile yaptığı bir röportajda Upasana, müstakbel çocuğu hakkında şunları söyledi: “Tüm ebeveynler gibi biz de (o ve Ram) heyecanlıyız. Çocuğa kendisi olma özgürlüğü verilir, ancak aslında taşıdıkları bir yönlendirme ve sorumluluk tavrıyla, çünkü bazen şöhretle birlikte takdir edilmesi gereken büyük bir sorumluluk gelir.

Annelik konusunu genişleterek, “Annelik neden hayatınızın diğer zamanlarından farklı olsun ki? Çok fazla yardımım olsa da, mesele şu ki, aynı zamanda uygulamalı bir anne olmak istiyorum. Ben varken.” Kendini adamış bir anne olarak, çocuğuma bakmakla kariyerim arasındaki mutlak dengeyi aynı anda bulmaya çalışmak istiyorum. Hâlâ daha fazla kadını dünyaya geri getirmek için kendimi nasıl bir rol model olarak kullanabilirim diye düşünüyorum. Çocuklarının sağlığını tehlikeye atmadan bir an önce işlerine dönmeleri gerekiyor.”

Ram Charan ve Upasana, Haziran 2012’de büyük bir düğünde evlendi. Mart ayı başlarında, Ram Charan yıldızı RRR’nin “Naatu Naatu” şarkısının ödül kazandığı 2023 Oscar’ları için birlikte ABD’deydiler.

ot:10