Nayanthara, Vignesh Shivn ikizleriyle Mumbai havaalanında görüntülendi. Saygınlık

Tamil aktris Nayanthara ve film yapımcısı kocası Vignesh Shivn, 8 Mart Çarşamba günü Mumbai havaalanında görüldü. Çift, paparazzilerin tüm aileyi bir araya getirmesiyle yeni doğan bebekleriyle ender rastlanan bir görüntü oluşturdu. (Ayrıca okuyun: Ranbir Kapoor, kızı Raha’ya verdiği ilk hediyeyi açıkladı)

Nayanthara, aile gezisi için siyah bir tişört ve eskitilmiş siyah bir kot pantolon giymişti. Vignesh yeşil bir gömlek ve siyah kot pantolonla görüldü. Oğulları uyumlu kırmızı ve siyah kıyafetler giymişti. Nayanthara ve Vignesh, havaalanına girerken paparazzilere gülümsediler ve el salladılar.

Nayanthara ve Vignesh Shivan, 9 Haziran 2022’de Chennai’de evlendi. Sadece yakın arkadaşlarının ve Shah Rukh Khan, AR Rahman, Suriya ve Rajinikanth gibi seçkin konukların katıldığı samimi bir düğündü.

Son zamanlarda oğullarını karşıladılar. Haber, Vignesh tarafından, Uyir ve Ulagam adlı ikiz yenidoğanlarının resimlerini paylaştığı Instagram hesabında paylaşıldı. Fotoğraflarda ikilinin bebeklerinin ayaklarını öptüğü görüldü.

Gönderiye “Nayan ve ben Amma ve Appa olduk. İkiz bebeklerle kutsandık. Tüm dualarımız, atalarımızın kutsamaları, yapılan tüm hayırlar birleşince, 2 kutlu bebek şeklinde 2 gethr bize geldi. Uyir ve Ulagamimiz icin butun hayratlariniza muhtaciz. Hayat daha parlak ve daha güzel görünüyor. Tanrı iki kat büyüktür.”

Nayanthara ilk çıkışını 2003 Malayalam filmi Manassinakkare ile yaptı. Yıllar içinde diğer film dallarına yöneldi – Ayya ile Tamil (2005), Lakshmi ile Telugu (2006) ve Super ile Kannada (2010). Nayanthara ve Vignesh Shivan, yapım afişleri Rowdy Pictures’ı 2021’de piyasaya sürdüler ve diğerleri arasında Koozhangal, Netrikann ve Kaathuvaakula Rendu Kaadhal gibi eleştirmenlerce beğenilen filmleri desteklediler.

“İster film çekiyor, ister satın alıyor, ister bir filmde oynuyorum, tek işim iyi filmler yapmaya çalışmak. İyi filmlerin seyirciye ulaşmasını istiyoruz. Benim için her zaman iyi içerik sunmak ve düzgün filmler yapmakla ilgili” dedi.

Bu yıl Shah Rukh Khan’ın pan-Hint filmi Jawan ile Hint sinemasına adım atacak.

Seans sırasında bir hayran SRK’ya “Merhaba efendim, #nayantara mam ke saath #Jawan me kaam karke kaisa feel hua? ….harika bir deneyim. Umarım hepiniz onu filmde beğenirsiniz.”

ot: 10