Ram Charan, Keşmir zirvesinde Güney Kore büyükelçisi ile naatu naatu için dans ediyor

RRR yıldızı Ram Charan Pazartesi günü Keşmir, Srinagar’daki G20 etkinliğine katıldı. Oyuncu, Güney Kore’nin Hindistan Büyükelçisi Chang Jae-bok ile bir araya geldiğinde Ekonomik Büyüme ve Kültürel Koruma için Film Turizmi konulu panel tartışmasının bir parçasıydı ve ikisi de Telugu filminden Oscar ödüllü Naatu Naatu şarkısı eşliğinde dans ettiler. (Ayrıca okuyun: Ram Charan, Oscar’larda Naatu Naatu’yu oynamak istediğini ancak kendisine yaklaşılmadığını açıklıyor: “Yüzde 100 hazırdım…”)

Ram Charan ve Kore’nin Hindistan Büyükelçisi Chang Jae-bok, 22 Mayıs 2023’te Srinagar’da düzenlenen G20 Turizm Zirvesi’ne katılırken Oscar ödüllü Naatu Naatu şarkısıyla dans ediyor. (Fotoğraf: Tauseef Mustafa / AFP)(AFP)

Oyuncu, internette paylaştığı bir Haberda Güney Kore büyükelçisine Naatu Naatu için en önemli kanca adımlarını öğretmeye çalışıyor. Ancak büyükelçi çabuk öğrenmiyor. Ram sabırla ona adımları göstermeye çalışır ve daha sonra seyirci çabalarını alkışlar.

Mart 2023’te RRR’nin “Naatu Naatu” şarkısı, En İyi Orijinal Şarkı dalında Oscar kazanan ilk Hint film şarkısı oldu. Besteci MM Keeravaani ve söz yazarı Chandrabose, Oscar’ı kabul etmek için hazır bulundu. SS Rajamouli ve filmin yıldızları Ram ve Jr NTR, filme tezahürat yapmak için seyirciler arasındaydı.

Oyuncu, 3. G20 çalışma grubu toplantısına katılmak için Srinagar’a geldi. Üç günlük zirvede aktör, Jammu ve Keşmir’de geçirdiği zaman hakkında konuştu. Panelde konuşan Ram, “Babam aynı sektörde olduğu ve 45 yıldır oyuncu olduğu için Keşmir’e geliyorum. Yani ben ikinci kuşağa aitim. 1986’dan beri buraya geliyorum? İlk defa Keşmir’deydim. Babam, Sonmarg’da ve bu güzel yerlerde yoğun bir şekilde fotoğraf çekti. Buraya çocukken geldim. Babam tarafından Keşmir’e davet edildiğimde yaz tatillerinde hep bir şeyler başardığımı hissettim. Bu bir başarı gibiydi.”

Ram ve eşi Upasana Konidela, bu yıl ilk çocuklarını bekliyorlar. S. Shankar’ın yönettiği Game Changer filmi üzerinde çalışıyor. Oyuncular SJ Suryah ve Kiara Advani de politik gerilim filminin bir parçası. Ram en son Salman Khan’ın Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan filminde bir kamera hücresinde görüldü. Yentamma şarkısında Venkatesh Daggubati ve Salman ile birlikte seslendirdi.

ot:10